English | Deutsch | Français | Italiano | Español | Dansk | Svenska | فارسی
Blog News
سخن سردبير:

با اینکه تنها چندروز است بخش فارسی بلاگ‌نیوز بطور آزمایشی فعال شده‌است، استقبال از آن مارا به راهی که در پیش داریم دلگرم کرد، همینجا از تمام همکاران عزیز که با صرف وقت بلاگ‌نیوز را خواندنی کرده‌اند سپاسگزاریم، امیدوارم به‌زودی بخش‌های دیگر بلاگ‌نیوز هم راه‌اندازی شود. و اما توجه دوستان همکار را به چند نکته جلب می‌کنم:

۱) قبل از لینک دادن یکبار راهنمایی همکاران را بخوانید.

۲) دربخش اخبار سایت‌ها خوانندگان ما می‌توانند خبرهای روزانه خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری را مستقیماً بخوانند بنابراین لینک دادن به خبرهای سایت‌هایی که در بلاگ‌نیوز با عنوان «آخرین خبرهای سایت‌ها» فهرست شده‌اند نوعی دوباره‌کاری است و حذف خواهد شد. (با وجود این اگر همکاران تشخیص دهند خبری بسیار مهم است لینک دادن به آن بدون اشکال است.)

۳) از نوشتن عنوان‌های طولانی خوداری کنید و آنرا دستکم کوتاه کرده و حتما با جدا کردن عنوان خبر بوسیله این نشانه / منبع لینک را هم حتما بنویسید.

۴) قبل از ارسال لینک یکبار نوشته را بخوانید و در صورت امکان «ی» عربی، که با دو نقطه در زیر آن مشخص است اصلاح کنید. اگر می‌توانید فاصله‌گذاری را هم رعایت بفرمایید.

۵) برخی از دوستان بعد از ارسال خبر پینگ نمی‌کنند این کار بعد از هر لینکی ضروری است و در مدیریت بلاگ‌نیوز کار کاملاً ساده شده است، یعنی بعد از اینکه روی «ارسال خبر» کلیک کردید صفحه جدیدی باز می‌شود به این شکل:

خبر فرستاده شد!
خبر شما با موفقیت به سایت ارسال شد.
برای پينگ «بلاگ‌رولينگ» کافيست اينجا کليک کنيد.


بنابراین کافی‌است روی لينک داده شده کليک کنيد، بلاگ‌نیوز بطور خودکار پینگ می‌شود.

۶) دوستان قبل از فرستادن خبر به صفحه اصلی نگاه کنند تا خبر ارسالی تکراری نباشد.

۷) لطفاً همکاران و بویژه سردبیران بخش‌های مختلف جهت رفع اشکالات فنی و یا پرسش در این زمینه با مدیر فنی بلاگ‌نیوز آقای سعید حاتمی يا آدرس ايميل admin[at]blognews.ir تماس بگیرند. برای اینکار روی تماس با ما کلیک کنید و در گزینه گیرنده ایمیل نام مسئول فنی را که از قبل نوشته شده‌است انتخاب کنید.

۸) در ضمن بخش انگلیسی و دانمارکی بلاگ‌نیوز هم فعال شد.

۹) در پایان از همکاران خواهش می‌کنم بخاطر تبلیغ بلاگ‌نیوز به وبلاگ‌هایی که لینک می‌دهند در بخش کامنت به اطلاع بلاگر برسانند و اگر سیستم تراک‌بک داشت بفرستند.

 

با سپاس اسدالله علیمحمدی